On My Way (official)

15.12.2017

Ráda bych vám představila náš nový projekt - fitness značku On My Way official.

Před více jak čtyřmi lety se v hlavě zrodil nápad. Ten nápad potřeboval uzrát, potřeboval dostatek odhodlání a motivace, potřeboval zkušenosti, potřeboval potkat několik lidí, kteří mu pomohli vzniknout. Během těch dlouhých let tisíckrát vznikl a tisíckrát zanikl. Nyní dostává svoji první reálnou podobu, tušíme ne zcela finální. Ale o to právě jde, samotný vývoj nám dává pravý smysl. Cíl už je pouze prostředkem, motivací.

Smyslem života není honba za jedním konkrétním cílem, cesta je cíl.

Náš projekt vyjadřuje právě onu cestu - především cestu k vlastnímu tělu a duši, k vnitřní spokojenosti a štěstí. Protože nikdo a nic, kromě nás samotných, nám pocit štěstí nedokáže trvale dát. Inspirace přišla během cestování, které nás (stvořitelky) spojuje a obohacuje. Mohl snad vzniknout jiný název?

Naše fitness značka se zaměřuje na ženy. V ženství vidíme krásu, křehkost a obrovskou sílu zároveň. Ženský princip vyjadřuje trojúhelník obrácený špičkou dolů, který symbolizuje ženský klín. Trojúhelník reprezentuje dokonalého, božského člověka. A my věříme, že tím člověkem jsi právě TY!

Svými produkty chceme vyzdvihnout jedinečnost a individualitu každé z vás, která se na svoji cestu rozhodne vydat. Tak jsi připravená zářit?

Your body, your soul, your WAY!